O FIRMIE

O MNIE

Przygotowując się do podjęcia działalności, nabyłem 10 letnie doświadczenie w zakresie budownictwa, w trym również dwu letnie doświadczenie na stanowisku Podinspektora w Urzędzie Gminy (Hyżne).

Praca w Urzędzie dała mi jasny sygnał do tego, iż w obszarze LGD widoczne są braki w usługach projektowych i nadzorczych branży budowlanej.

Posiadam niezbędne uprawnienia w zakresie konstrukcyjno-budowlanym oraz drogowym, umiejętność obsługi programów do projektowania i kosztorysowania, kontakty z przedstawicielami Gmin i Instytucji oraz Projektantami innych branż, pozwalające na kompleksową obsługę klientów w zakresie budownictwa. 

KOMPETENCJE

Jestem również w pełni przygotowany merytorycznie do prowadzenia działalności we wskazanym zakresie – działalność jest bowiem bezpośrednio związana z wykształceniem jakie posiadam (posiadam tytuł zawodowy mgr inż. budownictwa oraz odbyłem studia podyplomowe w zakresie zarządzania BHP).

Zakres specjalistycznej wiedzy zawodowej stale doskonalę od momentu ukończenia studiów wyższych, co stanowi moją pasję.

MISJA FIRMY

Misją firmy wychodzenie naprzeciw oczekiwaniom klientów, dbałość o utrzymanie dobrych relacji. Wysoka jakość wykonywanych projektów budowlanych oraz wysoki poziom świadczonych usług z zakresu obsługi przedsiębiorstw, klientów indywidualnych oraz jednostek samorządowych i instytucji.

Kontakt

Dane firmy

EXACT PROJECT
Tadeusz Łoza,
Zabratówka nr 1c,
36-017 Zabratówka.
NIP: 8133427227
REGON: 521688970

Telefon

Facebook